Hata mesajı

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/klimabu.com/httpdocs/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1387 of /var/www/vhosts/klimabu.com/httpdocs/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: drupal_get_feeds() (/var/www/vhosts/klimabu.com/httpdocs/includes/common.inc dosyasının 394 satırı) içinde implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters.

GREE Klima Hakkında

Gree Electric Appliances Inc., Zhuhai’de (Çin) 1991 yılında kurulmuştur. Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis hizmetlerinin entegre olduğu uluslararası bir iklimlendirme firmasıdır.

İş anlayışı ‘Temel Teknolojinin Ustalığı’na dayanır. Gelişim hedefi olarak ‘yüzyıllık bir sanayi kuruluşu olmak’ fikrini benimsemiştir. Mükemmel ürün kalitesi, gelişmiş teknolojileri ve benzersiz satış yöntemi ile kendi alanındaki sanayiye öncülük etmektedir. Bireysel klimalar, merkezi klimalar, hava kaynaklı su ısıtıcıları, ev aletleri, buzdolabı gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma GREE, TOSOT ve KINGHOME adında üç marka geliştirmiştir.

Rakamlarla Gree

gree12012 yılında, Gree 100 milyar yuan (yaklaşık 16 milyar ABD doları) üzerinde satış geliri ile Çin’de borsada kote olan ilk elektrikli ev aletleri girişimi haline gelmiştir. 27 Nisan 2015 tarihinde, Gree 14.155 milyar yuan (yaklaşık 2.32 milyar dolar) net kar artışı ve 140.005 milyar yuan (yaklaşık 22,9 milyar dolar) satış geliri elde ettiğini gösteren 2014 yılı performans raporunu yayınlamıştır. 2013 yılının aynı dönemi ile karşılaştırıldığında karda %30.22, satış gelirinde ise % 16.63’lük artış gerçekleştirmiştir.
Gree, küresel olarak tüm kullanıcılara yüksek teknoloji ve yüksek kaliteli ürünler vermeyi taahhüt eder. Günümüzde, Gree 7 ‘si Çin’de, biri Brezilya, biri Pakistan’da olmak üzere 9 üretim merkezine, 70.000’den fazla çalışana sahiptir.

Bir Dünya Markası Gree
gree2Gree, Çin HVAC sektöründe ‘Dünya Markası’ olarak onurlandırılan tek üreticidir.  160’dan fazla ülke ve bölgeye yayılan iş hacmine sahiptir. Bugün Gree yıllık olarak RAC’da (bireysel klimalar) 60 milyon takım ve merkezi klimalarda 5,5 milyon takım üretim kapasitesine sahiptir. Gree 2005 yılından bu yana, dünya genelinde 300 milyondan fazla kullanıcısı ile üretim ve satış hacminde 10 yıl üst üste birinci olmuştur. Mayıs 2015 yılında Gree; ev aletleri sektörü bölümünde Forbes Global 2000’de 1. sırada ve dünyanın en büyük 500 halka açık şirketleri bölümünde 385. sırada yer almıştır.

Ürün Yelpazesi ile Gree

Tüm pazar segmentlerinin taleplerini karşılamak üzere, Gree’nin bireysel klima (RAC) ve merkezi klima ürünleri 20 kategoride, 400 seri halinde ve 127,000’den fazla modelle sınıflandırılmaktadır.

gree3

Teknolojisi ile Gree

5000 buluş (icat) patenti dahil 5.600’den fazla teknoloji patentinin altında Gree imzası bulunmaktadır. Dünyanın önde gelen ürünleriyle iklimlendirme sektörünün gelişimini şekillendiren Gree teknolojisinden bazı satır başları:

• Manyetik süspansiyonlu santrifüj kompresör ve soğutma grubu (chiller)
• Fotovoltaik doğrudan tahrikli inverter santrifüj soğutma grubu
• 2 kademeli Inverter kompresör
• Azrak topraksız inverter kompresör
• R290 çevre dostu klima
• 1 Hz İnverter klima
• Multi-fonksiyonel yerden ısıtma merkezi klima
• Sabit mıknatıslı senkron inverter santrifüj soğutma grubu
• Ultra düşük sıcaklıkta çalışan dijital VRF
• Gree tarafından üretilen ana klima komponentleri
• Kalite güvencesini sağlamak amacı ile % 100’ü Gree tarafından üretilen PCBler, Serpantinler, Kalıplar, Metal ve Plastik parçalar.

Atılımlarıyla Gree

International Achievement of the YearGree 2008’de Pekin Olimpiyat Oyunları, Güney Afrika’da 2010 FIFA Dünya Kupası, Guangzhou’da 2010 Asya Oyunları ve 2014’de Rusya’da Soçi Kış Olimpiyat Oyunları gibi pek çok uluslararası projeyi kazanarak dünya üzerinde bilinirliğini önemli ölçüde artırmıştır. Gree; ‘Çin’de Üretildi’ kavramını ‘Çin’de İcat Edildi’ye dönüştürmüştür. Dünya çapında pek çok ödüle sahip olan Gree  2011 ve 2014’de olmak üzere Çin Ulusal Bilim ve Teknoloji Gelişim Ödülü’nü 2 kez kazanmıştır.

Geleceğe bakışı ile Gree

Eylem geleceği, inovasyon başarıyı yaratır. İleriye yönelik olarak da, Gree iş felsefesini dayandırdığı tutku, inovasyon ve hayata geçirme yolundaki yürüyüşüne kararlılıkla devam edecektir.
İnsanların yararına daha iyi bir yaşam yaratmak için, ‘yüzyıldır ayakta duran bir sanayi kuruluşu’ hedefini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Gree’nin Dünya Çapında 9 Adet Üretim Tesisi Bulunmaktadır:

 

 
Antalya Gree Klima Servisi olarak sizlere bir telefon kadar Yakınız.Antalya’da General Yetkili Servisine ulaşmak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Biz Antalya General Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere General markasıyla ilgili en iyi General teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz.Antalya Gree Klima Servisi olarak sizlere General beyaz eşya servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız. General markalı ürünleriniz için Antalya’daki Öztoprak Teknik irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katagorisinde sadece Antalya Midea Klima Servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra General klima,General buzdolabı,General çamaşır makinesi,General bulaşık makinesi,General kombi v.b cihazların yetkili teknik servisligini yapıyoruz.
 
Antalya Gree servisi, Antalya zerdalilik Gree servisi, Antalya Lara Gree servisi, Antalya Uncalı Gree servisi, Antalya Konyaaltı Gree servisi, Antalya Kepez Gree servisi, Antalya Kemer Gree servisi, Antalya Gree klima servisi, Antalya Midea Beyaz Eşya servisi, Öztoprak Teknik, Gree klima, General buzdolabı, Gree çamaşır makinesi, Gree bulaşık makinesi, General kombi, ANTALYA Gree - Midea KLİMA DEMONTAJ MONTAJ YAPAN FİRMANIN TELEFON NUMARASI, Antalya Gree çamaşır makinesi servisi, Antalya Gree bulaşık makinesi servisi