Hata mesajı

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/klimabu.com/httpdocs/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1387 of /var/www/vhosts/klimabu.com/httpdocs/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: drupal_get_feeds() (/var/www/vhosts/klimabu.com/httpdocs/includes/common.inc dosyasının 394 satırı) içinde implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters.

Multi Konsol Tipi İç Ünite Gree Klima – 9000 BTU/h

Ürün Kodu: Multi Konsol 9000 BTU/h
Ortalama Puan: 5 (1 oy)
1460.00 TL. Kdv Dahil
1.600,00 TL. Kdv Dahil
Kdv Hariç Fiyat : 1.355,93 TL.

Ürün Açıklaması

Multi klima sistemlerinde uygun iç ve dış ünite seçimi için yetkili satış noktalarından destek alınmasını tavsiye ederiz.

DETAYLI ÜRÜN BİLGİSİ

Gree Free-Match Multi Klima Sistemleri ile bire bir split uygulamasına göre daha esnek ve avantajlı iklimlendirme elde edilir.

multi_15

Free Match Bire Bir Split Uygulaması
Bir dıș üniteye 5 adet iç ünite bağlanabilir.
Super Free Match Klima Sistemlerinde 9 adet iç ünite bağlanabilir.
Bir dıș üniteye 5 adet iç ünite bağlanabilir.
Super Free Match Klima Sistemlerinde 9 adet iç ünite bağlanabilir.
Montaj maaliyetinde tasarruf edilir Montaj maliyeti yüksektir.
Geniș bir iç ünite model seçeneği vardır. İç ünite model seceneği kısıtlıdır.
Dıș ünite yerleșimi için yerden tasarruf sağlar. Bir çok dıș ünite olması nedeni ile
binanin genel görüntüsünde kirlilik yaratır.
Merkezi kontrol seçeneği sayesinde ayar sıcaklığı daha verimli olacak șekilde her oda için tespit edilebilir. Bireysel kontrol nedeniyle her kullanıcı kendi isteğine göre farklı sıcaklıklar ayarladığından dolayı enerji tüketimi kontrolü zordur.
multi_1 multi_2

Uygulanabilir Alanlar

Orta ve küçük ölçekli supermarket, zincir mağaza, otel, restoran, ofis, toplantı odaları ve özellikle evsel kullanıma uygundur.

Özgür Kombinasyonlar

Duvar tipinden kanallıya çeșitli iç ünite modeli ile her türlü ihtiyacı karșılayabilir.
multi_3
Maksimum 9 ya da 5 iç üniteye kadar istenilen modelde kombinasyonlar yapılabilir.

Yüksek Verim ve Daha Fazla Enerji Tasarrufu

Daha Fazla Enerji Tasarrufu
Kompresörün daha kararlı çalıșması icin 180°C vektör kontrol tahrikli gelișmiș DC Inveter teknolojisi kullanılmaktadır. DC inverter kompresörün harmonik dalgası normal inverter kompresörlerden daha küçüktür ve enerji tasarrufu sağlar. Grafikte görüldügü gibi DC inverter klima cihazları normal klima cihazlarına göre yıllık %20 enerji tasarrufu sağlar.
multi_4
Geniș Aralıkta Frekans Değișimi
Kompresör çalıșma frekansı 15Hz -110Hz gibi geniș bir aralıkta ayarlanabilir. Bu sayede kullanıcının ihtiyacı ve iklimlendirilen ortamın șartlarına göre sistem, kapasitesini %10 -%100 arasında düzenleyerek enerji verimliliğini maksimum yapar.
Yüksek Verimli Kompresör
Yüksek verimli azaltılmıș manyetik dirençli çift rotorlu inverter kompresör daha yüksek verimlidir. Güç kapasitesi ve yüksek sıcaklıklarda gerekli performans aynı kalırken verim % 5 artmaktadır.
Neden GREE Çift Rotorlu Kompresör ?
Çift rotorlu kompresör, titreșim genliğini mükemmel biçimde dengeleyerek dıș ünitede olabilecek ses ve titreșimi minimize eder. Bu sayede cihaz düșük frekanslarda çalıșırken dahi sessizdir.
multi_5
Scroll kompresör ile karșılaștırıldığında, çift rotor kompresor daha küçüktür. Ağırlığı geleneksel scroll kompresörun %60’ı kadardır. Çalıșma frekans aralığı daha geniș ve verimi yüksektir.
Yüksek Verimli İç Tesisat Tasarımı
multi_6
Gree, en sessiz ve yüksek verimli iç tesisat tasarımına ulașmak üzere 3D simülatör geliștirmiștir.
Bunun yardımı ile tüm değișken șartlar gözetilerek tasarlanan ürünlerde, soğutucu akıșkan sesi minimize edilerek son derece sessiz ve verimli çalıșma sağlanmaktadır.
Yüksek Verimli Serpantin Teknolojisi
İçi Yivli Yüksek Verimli Bakır Boru
Yivli tasarım ile ısı transfer performası arttırılarak yüksek verim elde edilmektedir.
multi_7
Anti Korozyon Kaplamalı Yarıklı Kanat (fin)
Yarıklı tip kanat ısı transfer alanını %5 arttırır. Anti korozyon performansı tuzlu-sprey testinde normal mavi fine gör %200-300 daha yüksektir.
multi_8
Akıllı Kontrol
Gree Free Match akıllı kontrolü ve oransal vanaları %10 ile %100 arasında yük değișimine göre gerekli kapasiteyi verebilmektedir.
Akıllı kontrol ve oransal vanalar soğutma kapasitesini sınırlayabilir ya da arttırabilir. Böylece nem ve sıcaklık konforlu bir seviyede tutulur. Elektronik genleșme vanaları iç ünitelerin yük değișimine cevap verecek șekilde soğutkan akıșını sürekli kontrol eder. Böylece ON/OF kontrol sistemde görülen tipik sıcaklık değișimleri yașanmadan sabit sıcaklık elde edilir. Geliștirilmiș PID oda ayar sıcaklıgını 0.5°C aralığında kontrol eder.
multi_9
Arıza Teșhis
Normal olmayan bir çalıșma tespit edildiğinde sistem kullanıcıyı uyarır, gereken onarım ve yedek parça hakkında yetkili servisi bilgilendirir.
multi_10
Ultra-Düșük Çalıșma Ses Seviyesi
Cihaz dıș ünite fan motoru kontrolünü sistem parametrelerine göre otomatik olarak ayarlayabilir ve sessiz çalıșma modu ile çalıșır.
Fan ve Motoru
multi_11Optimize Fan Tasarımı
En yeni șekilde dizayn edilmiș fan çalıșma ses seviyesini düșürerek konforlu bir ortam sağlar.

multi_12
DC Motor
Akıllı Defrost
akillidefrost_1
Defrost, ısıtma konumunda dış ünitede oluşan ve ısı transferini engelleyen buzun eritilmesi işlemidir. Defrost kontrolü cihazın verimliliğini doğrudan etkiler. Klasik defrost zaman ayarına göre çalışır. Akıllı defrost özelliği, sadece ihtiyaç olduğunda devreye girerek defrost süresini kısaltır, ısıtma konforunu arttırır ve enerji tüketimini azaltır. Defrostu yeterince hassas yönetemeyen klimaların verimliliği yüksek gözükse bile konfor seviyeleri düşük, enerji tüketimleri yüksektir.
Düșük Sıcaklıklarda Soğutma
Gree Free match kıșın da soğutma ihtiyacı duyan ortamlar icin -15 °C dıș hava sıcaklığına kadar soğutma yapabilmektedir. Sistem kompresör ve fanın kontrolü ile yüks.ek/düșük basınç değerlerini tam olarak kontrol edebilmektedir. Böylece düșük dıș hava koșullarında kesintisiz soğutma performası elde edilmektedir.
(18/24/28K)
multi_13
• Sistem hedeflenmiș kontrol parametresi
• Kompresör çıkıș kapasitesi
• Fan çıkıș kapasitesi
• Dıș ortam sıcaklığı
• Soğutma modunda kararlı çalıșma
Düșük Sıcaklıklarda Isıtma
Dıș hava sıcaklığı düșük olduğunda sistem kapasitesini otomatik olarak artırır. Isıtma kapasitesi 1.5 kat yükseltilebilir, böylece uzun süreli olarak kullanıcı ihtiyacı ve konforu korunur.
multi_14
• Sistem hedeflenmiș kontrol parametresi
• Kompresör çıkıș kapasitesi
• Fan çıkıș kapasitesi
• Dıș ortam sıcaklığı
• Isıtma modunda kararlı çalıșma
Uyku Modu
Uyku modunda iç ortam sıcaklığı otomatik olarak soğutmada yükseltilir, ısıtmada düșürülür. Böylece uyuyan kișinin bir süre sonra üșümesi ya da terlemesi engellenmiș olarak daha konforlu bir uyku süreci elde edilir.
konforluuyku

TEKNİK BİLGİ

GREE Multi Konsol Tipi İç Ünite – 9000 BTU Teknik Özellikler Tablosu  
Özellikler Birim
MODEL KODU GEH09AA-K3DNA1C/I
SOĞUTMA KAPASİTESİ kW 2.60
ISITMA KAPASİTESİ kW 2.80
HAVA DEBİSİ m3/h 500/430/410/370/330/280/250
SES BASINÇ SEVİYESİ dB (A) 40/38/36/33/30/27/25
GÜÇ KAYNAĞI Faz/V/Hz 1Faz/220-230V/50Hz
ARA TESİSAT KABLOSU DAMAR ADEDİ VE KESİTİ Adetxmm2 4×1,5
BORU ÇAPI SIVI (mm-in) φ6,35-1/4
GAZ(mm-in) φ9,52-3/8
BOYUTLARI (G×Y×D) mm 700×600×215
AĞIRLIK (NET) kg 15

 

1 Günde Teslimat

1 Günde Teslimat Sadece Antalya Şehiriçi İçindir. Saat 11:00 ' e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilir. Teslimat 18:00 - 23:59 saat aralığında yapılır. 11:00'dan sonra verilen tüm siparişler ertesi 18:00 - 23:59 saat aralığında teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında, ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir. Tarafımızca ya da tedarikçi firma nedeniyle kaynaklanabilecek özel durumlarda üyelik ve sipariş bilgilerinizde bulunan iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır. 

İade Koşulları

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

  1. +90 242 345 96 56 ’ den Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayınız.
  2. Müşteri Hizmetlerimiz işleminizin tamamlanması konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaktır.
  3. Sonrasında iade faturanız ile birlikte ürünleri Kargo ile geri göndermeniz yeterlidir.
  4. Ürün bedeli iade işleminiz hemen başlayacaktır.
 
Antalya Gree Klima Servisi olarak sizlere bir telefon kadar Yakınız.Antalya’da General Yetkili Servisine ulaşmak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Biz Antalya General Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere General markasıyla ilgili en iyi General teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz.Antalya Gree Klima Servisi olarak sizlere General beyaz eşya servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız. General markalı ürünleriniz için Antalya’daki Öztoprak Teknik irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katagorisinde sadece Antalya Midea Klima Servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra General klima,General buzdolabı,General çamaşır makinesi,General bulaşık makinesi,General kombi v.b cihazların yetkili teknik servisligini yapıyoruz.
 
Antalya Gree servisi, Antalya zerdalilik Gree servisi, Antalya Lara Gree servisi, Antalya Uncalı Gree servisi, Antalya Konyaaltı Gree servisi, Antalya Kepez Gree servisi, Antalya Kemer Gree servisi, Antalya Gree klima servisi, Antalya Midea Beyaz Eşya servisi, Öztoprak Teknik, Gree klima, General buzdolabı, Gree çamaşır makinesi, Gree bulaşık makinesi, General kombi, ANTALYA Gree - Midea KLİMA DEMONTAJ MONTAJ YAPAN FİRMANIN TELEFON NUMARASI, Antalya Gree çamaşır makinesi servisi, Antalya Gree bulaşık makinesi servisi